Software, který instalujeme

rychlý a bezpečný operační systém Windows 10

moderní operační systém
moderní operační systém

Jako operační systém instalujeme do počítačů výhradně Windows 10 64-bit včetně jeho posledních dostupných aktualizací. Nejnovější OS od společnosti Microsoft je neustále aktualizován a vyvíjen včetně svého zabezpečení a má několik klíčových výhod jako beproblémovou podporu nového HW, navíc převážná většina aplikací je optimalizována právě pro Window 10, za nás tedy jasná volba.

prohlížeč pdf souborů

prohlížeč pdf
prohlížeč pdf

Do počítače na míru instalujeme Adobe reader, jeden z mnoha produktů od firmy Adobe systems. V PC od nás pomáhá upravovat a prohlížet dokumenty ve formátu PDF, který je jedním z nejrozšířenějších dokumentů a tak je určitě skvělou zprávou, že o instalaci se nemusíte starat.

rychlý a bezpečný prohlížeč

google Chrome
google Chrome

Na trhu najdete spousty internetových prohlížečů, ale pro nás je jasný favorit Google Chrome. Jako jediný dovoluje otevřít vaše osobní věci jako Gmail, Drive nebo fotky rovnou z prohlížeče a nemusíte je dlouho hledat na internetu. Umí například synchronizovat váš telefon se svou počítčovou verzí.

archivace a rozbalování souborů

WinRAR
WinRAR

Velmi známou aplikaci pro kompresní WinRAR určitě znáte. Jako jediná z podobných má uživatelsky přívětivé grafické rozhraní a slouží k vytváření, úpravě a hlavně prohlížení archivovaných souborů.

plynulé přehrávání videa

VLC přehrávač
VLC přehrávač

Do počítače na míru nainstalujeme VLC media player. Jako jeden z mála dokáže přehrát většinu formátu videí jako jsou MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, ASF, AVI, Matroska, WebM, Ogg, FLV, 3GP, VideoCD, DVD a je jediný přehrávač, který toho dokáže tolik zdarma.

Zero bloatware

bezpečný počítač
bezpečný počítač

Nemáme rádi vnucenou reklamu nebo programy, které svojí přítomností v počítači škodí. NIKDY nenainstalujeme software, který se takto chová. Myslíme tak na vaše bezpečí ještě před tím než si počítač na míru objednáte, protože pravidelně zkoumáme jestli některý z výše uvedených programů tuto naší filozofii neporušuje.